HAKKIMIZDA

2000 Yılından bu yana İstanbul genelinde evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Semazen Nakliyat, ister şehirlerarası; ister şehir içi olacak biçimde İstanbul’da olduğu gibi Türkiye’nin tüm illerinde evden eve taşıma hizmet verir. Taşınmasını arzu ettiğiniz tüm eşyaların gerekli listesini yaparak önce ambalajlama ve paketleme, sonrasın da ise taşımacılık işlemlerini gerçekleştirir. Tüm bu yaşanan aşamalar da ise bütünüyle uzman ekipleri ile problemsiz olarak çalışmalarını yürütür.

Örneğin; ambalajlama, paketleme, taşıma veya benzeri diğer konular da pek çok firma gibi daimi olarak sabit bir ekip ile çalışmaz. Tüm aşamalar da alanın da profesyonel kişiler ve ekipler ile çalışarak; eşyalarınızın asla zarar görmesini engelleyerek vaktin de tarafınıza ulaşmasını sağlar.

Semazen Nakliyat 20. senenin verdiği deneyimi ile başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’ye nakliyat hizmeti sunmaktadır. Değerlerimiz arasında müşteriler, çalışanlar, dürüstlük, uzmanlık, iletişim ve mükemmellik değerlerini taşıyan nitelikli bir taşımacılık şirketidir.
İstanbul evden eve taşıma piyasasının köklü kuruluşlarından bir tanesi olan Evden eve taşımacılık firmamız gerek şehir içi gerekse de şehirlerarası olmak üzere sizlere en nitelikli hizmetleri sunabilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Hizmet Anlayışımız:

Modern Araçlar ile problemsiz hizmetler.
Deneyimli personellerle daha sağlıklı taşımalar.
Mobilya De-monte ve monte işlemleri (Hasarsız).
Sigortalı Evden eve Nakliyat Hizmetleri.
Asansörlü Evden eve nakliyat hizmetleri.
Şehir içi ve şehir dışı, uzman Evden eve taşımacılık Hizmetleri.

Call Now